0

Trump nevyloučil, že jeho dcera Ivanka bude pracovat v Bílém domě

Vidělo: 1674 lidí

Prezident USA Donald Trump nevyloučil, že jeho dcera Ivanka může v budoucnu dostat práci v Bílém domě.

„Dnes se zabydluje ve Washingtonu. Její manžel Jared (Kushner) je velmi chytrý a hodný chlap, je v kanceláři (pracuje v Bílém domě — red.). Počkáme a uvidíme, co dál. Není obyčejný člověk, má nejvyšší kvalifikaci. Dnes žádnou možnost nevylučuji," řekl Trump v interview pro televizi ABC.

Dodal, že Kushner dnes odvádí „vynikající práci."

Trump jmenoval předtím Kushnera svým starším poradcem v Bílém domě.

Má se věnovat obchodním smlouvám a Blízkému východu. Kvůli tomu musel odejít z postu ředitele společnosti Kushner Companies.

Podle zpráv, samotná Ivanka Trumpová neměla pracovat v Bílém domě.

Skupina demokratů sněmovny reprezentantů Kongresu USA požádala generálního prokurátora USA a správu pro etiku, aby odhadli legitimitu jmenování Trumpova zetě prezidentovým poradcem. Americké ministerstvo spravedlnosti dospělo k závěru, že prezidentovo rozhodnutí o jmenování Kushnera neodporuje americké legislativě, zejména zákonu O boji s protekcí.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.