0

Média oznámila, co stojí Německo migrační krize

Vidělo: 1889 lidí

V roce 2016 vynaložila německá vláda na překonání migrační krize asi 21,7 miliardy eur, a letos bude z rozpočtu na tyto cíle vyčleněno další 21,3 miliardy eur, píše list Die Zeit s odvoláním na referát ministerstva financí.

Podle informace listu v roce 2016 utratily německé úřady jen na boj s příčinami migrační krize 7,1 miliardy eur. Kromě toho zvýšil Berlín trojnásobně rozměr humanitární pomoci regionům — bylo na ni vyčleněno dodatečně 1,4 miliardy eur. Na přijetí, registraci a ubytování lidí, kteří ucházejí o status běženců, bylo vynaloženo 1,4 miliardy eur, a na integraci přistěhovalců do německé společnosti — další 2,1 miliardy.

List podotýká, že sociální transfery na proces projednání žádostí o poskytnutí dočasného azylu anebo statutu běžence stály německý stát 1,7 miliardy eur. Spolková vláda vyčlenila rovněž zemím a obcím 9,3 miliardy eur jako bezprostřední pomoc v podmínkách návalu migrantů.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.