0

Šéf tanečního souboru ze Strakonic měl mít sex se školačkou, další fotil nahé

Vidělo: 1678 lidí

Dvaatřicetiletého tanečníka stíhají strakoničtí kriminalisté, kteří ho obvinili z pohlavního zneužití a ohrožování výchovy dítěte. Podle nich měl sex s nezletilou dívkou a další školačky fotografoval nahé.

„Kriminalisté zjistili, že v minimálně pěti případech na podzim roku 2015 vykonal soulož s nezletilou dívkou, ačkoliv velmi dobře věděl, že je osobou mladší 15 let,“ informoval v neděli mluvčí policie Jiří Matzner.

Podle něj muž ze Strakonic zneužíval své funkce vedoucího tanečního souboru a pořizoval také nahé snímky nezletilých dívek z tanečního souboru. Podle policie fotil do letošního ledna nahé minimálně tři tanečnice.

„Je s podivem, že se takto choval i přes skutečnost, že byl již okresním soudem v roce 2008 odsouzen pro trestný čin pohlavního zneužívání,“ konstatoval Matzner s tím, že nyní mu hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.