0

Trump obvinil Obamu a jeho tým z organizování protestů a úniků informací

Vidělo: 1512 lidí

Bývalý prezident USA Barack Obama a lidé z jeho týmu mohou stát za organizováním úniků do masmédií informací, které diskredituje Bílý dům, prohlásil prezident Donald Trump v interview pro televizi Fox News.

„Myslím si, že za tím stojí Obama, protože se tím možná zabývají jeho lidé. Některé úniky informací jsou snad spojeny s jejich akcemi. A to je velmi zlé z hlediska národní bezpečnosti", řekl Trump.

Obamův tým může být spojen také s organizováním protestních akcí proti Republikánům, dodal prezident.

„To je politika. Tak to chodí. A přitom nikdy nemůžete s určitostí vědět, co se ve skutečnosti děje v zákulisí", zdůraznil Donald Trump.

Trump už nejednou vyjádřil pobouření nad velkým množstvím úniků do masmédií informací z vnitřní „kuchyně" Bílého domu. CNN s odvoláním na vlastní zdroje oznámila, že Trump souhlasil s prověrkou telefonů pracovníků prezidentova aparátu kompetentními orgány. Mluvčí Bílého domu Sean Spicer tuto informaci vyvrátil.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.