0

Hromadné nehody v Praze způsobily kolaps, bouralo při nich 17 aut

Zobrazeno: 1385

Dopravu na Pražském okruhu zkomplikovala v pátek odpoledne nehoda sedmi osobních vozidel, při níž se zranily dvě ženy. O chvíli později se v Praze stala další hromadná nehoda, tentokrát na Štěrboholské spojce, tam se střetlo 10 aut. Řidiči stáli v několikakilometrových kolonách.

Nehoda na Pražském okruhu se stala na 18. kilometru ve směru k dálnici D1. V levém jízdním pruhu se střetlo sedm osobních aut.

„Naše posádky na místě ošetřily a následně převezly do motolské nemocnice dvě lehce zraněné ženy,” řekl Novinkám mluvčí záchranářů Dominik Horn.

U nehody zastavily také sanitky soukromých záchranek, které projížděly kolem. Provoz na Pražském okruhu byl ve směru k D1 sveden do jednoho jízdního pruhu. Kolona dosáhla několika kilometrů, přičemž zpomalila i provoz na dálnici D5.

O několik desítek minut později se střetlo 10 aut na Štěrboholské spojce v Praze. Na místo vyjeli hasiči i záchranáři. Podle svědků byla auta rozházená po silnici. Jedno z nich dokonce leželo na jiném voze. Provoz ve směru na Černý Most musel být zcela zastaven.

„Od 17:15 hodin zasahují hasiči ze Strašnic u hromadné nehody deseti automobilů na Štěrboholské spojce poblíž čerpací stanice MOL u OC Europark. Jednotka zajišťuje místo nehody proti vzniku požáru,” uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.