0

Hromadné nehody v Praze způsobily kolaps, bouralo při nich 17 aut

Vidělo: 1601 lidí

Dopravu na Pražském okruhu zkomplikovala v pátek odpoledne nehoda sedmi osobních vozidel, při níž se zranily dvě ženy. O chvíli později se v Praze stala další hromadná nehoda, tentokrát na Štěrboholské spojce, tam se střetlo 10 aut. Řidiči stáli v několikakilometrových kolonách.

Nehoda na Pražském okruhu se stala na 18. kilometru ve směru k dálnici D1. V levém jízdním pruhu se střetlo sedm osobních aut.

„Naše posádky na místě ošetřily a následně převezly do motolské nemocnice dvě lehce zraněné ženy,” řekl Novinkám mluvčí záchranářů Dominik Horn.

U nehody zastavily také sanitky soukromých záchranek, které projížděly kolem. Provoz na Pražském okruhu byl ve směru k D1 sveden do jednoho jízdního pruhu. Kolona dosáhla několika kilometrů, přičemž zpomalila i provoz na dálnici D5.

O několik desítek minut později se střetlo 10 aut na Štěrboholské spojce v Praze. Na místo vyjeli hasiči i záchranáři. Podle svědků byla auta rozházená po silnici. Jedno z nich dokonce leželo na jiném voze. Provoz ve směru na Černý Most musel být zcela zastaven.

„Od 17:15 hodin zasahují hasiči ze Strašnic u hromadné nehody deseti automobilů na Štěrboholské spojce poblíž čerpací stanice MOL u OC Europark. Jednotka zajišťuje místo nehody proti vzniku požáru,” uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.