0

V íránském parlamentu došlo k palbě

Vidělo: 1506 lidí

Neznámý muž zahájil palbu v budově íránského parlamentu, informuje agentura Tasnim.

Informuje se, že jeden člověk zahynul, osm lidí utrpělo zranění. Zesnulý byl příslušníkem ochranky, stejně jako i dva zranění. Ještě jeden zraněný je návštěvník.

Podle údajů agentury bylo několik lidí vzato jako rukojmí, přestřelka pokračuje. Bezpečnostní složky ale informace o rukojmích nepotvrzují.

Podle nových údajů se odhaduje počet útočníků na tři. Jeden z nich je sebevražedný atentátník, byl obklopen policií, další dokázal opustit budovu a zahájil palbu v ulici.

Zasedání parlamentu ale přerušeno nebylo. Národní rádio ho přenáší v přímém éteru.

Jeden z útočníků se odpálil v budově parlamentu Iránu, informuje agentura Fars.

„Sebevražedný atentátník se odpálil v parlamentu Íránu na čtvrtém podlaží," informovala agentura Fars na své stránce v Twitteru.
Informace o obětech a zraněných nejsou k dispozici.

Dříve bylo informováno, že skupina ozbrojených lidí zaútočila na budovu parlamentu, následkem toho, podle nepotvrzených informací agentury Tasnim zemřelo sedm lidí, další čtyři jsou drženi jako rukojmí. Agentura Fars informovala, že jeden z útočníků je sebevražedný atentátník.

Kromě toho byl podle informací Tasnim jeden z útočníků zlikvidován. Vláda tuhle informaci ovšem zatím nepotvrdila.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.