0

Trump oznámil, že Comey odhaluje tajné informace

Vidělo: 1466 lidí

Americký prezident Donald Trump po vystoupení Jamese Comeyho v senátu oznámil, že bývalý ředitel FBI odhaluje tajné informace.

Jak bylo dříve zjištěno z oznámení advokáta Trumpa Marka Kasovice, Comey přiznal, že byl jedním ze zdrojů úniků informací do médií.

„Nehledě na takový velký počet lživých oznámení a podvodů nastoupila úplná a konečná odplata… A páni, Comey odhaluje tajné informace," napsal Trump na svém účtu na Twitteru.

Bývalý ředitel úřadu ve čtvrtek svědčil před výborem pro rozvědku amerického senátu. Bylo to první veřejné vystoupení Comeyho poté, co ho Trump v květnu „kvůli ztrátě důvěry" odvolal. Bývalý ředitel FBI oznámil, že Trump ho nežádal o uzavření vyšetřování údajného „zásahu" Ruska do voleb a sám nebyl vyšetřovaný. Podle něj prezident také nepřikázal uzavřít případ proti bývalému poradci pro národní bezpečnost Michaelu Flynnovi.

Zároveň prezident, který dříve aktivně komentoval různé politické události, nebyl více jak 24 hodin aktivní na svém mikroblogu. Uvádělo se, že Kasovic přesvědčil amerického prezidenta, aby nereagoval na Twitteru na prohlášení Comeyho v senátu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.