0

KLDR oznamuje, že může raketou zaútočit na jakékoliv místo na světě

Vidělo: 1490 lidí

KLDR pomocí mezikontinentálních balistických raket může zaútočit na jakékoliv místo na světě a úspěšně bránit mír v oblasti i na celém světě, uvádí se v úterní oficiální zprávě z Pchjongjangu.

Severní Korea v úterý informovala o úspěšné zkoušce své první mezikontinentální balistické rakety Hvason-14. Podle zprávy byla zkouška provedena na základě pokynu prezidenta Kim Čong-una. Raketa proletěla 933 km a dosáhla výšky 2802 km.

„KLDR jako silná jaderná velmoc, vlastnící kromě jaderných zbraní i nejsilnější mezikontinentální balistické rakety, schopné zaútočit na jakékoliv místo na zemi, vykoření americkou hrozbu jaderné války a bude úspěšně chránit mír a bezpečnost na Korejském poloostrově, v zemi i na celém světě", uvádí se ve zprávě.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.