0

Tajemný prst dostal Scotland Yard do slepé uličky

Vidělo: 1397 lidí

Scotland Yard poprosil veřejnost o pomoc vysvětlit, komu přesně patří odříznutý prst, který byl nalezen v Londýně téměř před sedmi lety, píší noviny Independent.

Detektivové se kloní k verzi, že prst patřil jedné z obětí teroristického činu z roku 2005, kdy sebevražedný atentátník odpálil bombu v dvoupatrovém autobusu nedaleko od místa nálezu. Ovšem po provedení srovnávacích testů DNA prstu se vzorky zemřelých i přeživších, kriminalisté došli k závěru, že nemá s teroristickým činem nic společného. Nejen to, prst nemohl patřit lidem, kteří jsou v národním seznamu pohřešovaných.

„Vyčerpali jsme všechny vyšetřovací verze, ale nemohli jsme definovat, komu prst patří a za jakých okolností o něj dotyčná osoba přišla," prohlásil vyšetřovatel Tom Boon.

Policie vyzvala občany sdílet informace, které jsou spojené s nalezeným prstem, ať už jsou jakkoli důležité.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.