0

Zpěvák skupiny Taxmeni Karel Mrkvička zemřel při vystoupení na Slovensku

Vidělo: 1376 lidí

Šestašedesátiletý zpěvák a kytarista country kapely Taxmeni Karel Mrkvička zkolaboval v průběhu sobotního vystoupení na Countryfestu v Jaslovských Bohunicích u Trnavy

„Navzdory okamžité pomoci svůj boj prohrál,“ uvedla oficiální stránka Countryfestu Bohunice.

Vystoupení kapely na festivalu se tak změnilo na drama se smutným koncem. „Obec Jaslovské Bohunice vyjádřilo upřímnou soustrast rodině a přátelům Karla Mrkvičky. Nikdy nezapomeneme,“ napsali na sociální síti organizátoři festivalu, kteří se po tragické události rozhodli festival předčasně ukončit.

Skupina Taxmeni působí na country scéně od roku 1970. Na veřejnosti vystoupila poprvé o rok později. Určitý čas musela kapela z politických důvodů vystupoval pod názvem Krajánci. Později se vrátili k původnímu názvu. Jde o představitele specifické stylové oblasti country zaměřené především na vojenské a armádní prostředí tzv. military country.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.