0

Severokorejský list sdělil, proč pořádá KLDR demonstraci síly

Vidělo: 1357 lidí

Severní Korea hodlá pokračovat v demonstraci své jaderné a raketové síly, dokud USA nepřestanou s nepřátelskou politikou vůči ní, píše centrální severokorejský list Nodon Sinmun.

„Velký úspěch druhé zkoušky mezikontinentální balistické rakety Hwason-14 se stal mocnou demonstrací revoluční víry naší strany a lidu, jež jsou připraveny zasazovat údery, dokud američtí imperialisty nepřestanou s anachronickou nepřátelskou politikou vůči Koreji a neomluví se na kolenou za útrapy způsobené našemu národu," praví se v jednom z článků věnovaných poslední raketové zkoušce v KLDR.

Jihokorejská agentura Jonhap napsala, že Pchjongjang usiluje s pomocí demonstrace jaderné a raketové síly o změnu americké politiky vůči KLDR.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.