0

Trump oznámil Macronovi, že jsou USA připraveny na vojenská opatření vůči KLDR

Vidělo: 1507 lidí

Americký a francouzský prezident Donald Trump a Emmanuel Macron v sobotu po telefonu projednali situaci ohledně KLDR, uvádí tiskové oddělení Bílého domu.

„Prezident Trump informoval prezidenta Macrona o snaze USA o ukončení severokorejské jaderné hrozby. Prezident Trump oznámil, že jsou Spojené státy připravené spolu se svými spojenci použít celé spektrum diplomatických, ekonomických a vojenských opatření pro dosažení tohoto cíle," uvádí tiskové oddělení.

Také prezidenti projednali nutnost vzdorování „čím dál tím více nebezpečné situaci, která je spojená s destabilizačním jednáním Severní Korey".

„Prezident Trump a prezident Macron se zavázali, že budou spolupracovat se spojenci a partnery kvůli zavedení sankcí OSN a dosažení denuklearizace Korejského poloostrova," píše se ve sdělení.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.