0

Kim Čong-un rozkázal severokorejským vědcům, aby zdokonalili jaderné zbraně

Vidělo: 1376 lidí

Vůdce KLDR Kim Čong-un rozkázal na recepci pro vědce, kteří přispěli k úspěchu v zkoušce vodíkové bomby pro mezikontinentální balistickou raketu, aby neoslabili úsilí v zdokonalení jaderných sil země, informuje v neděli severokorejská agentura CTAK.

Kim Čong-un nařídil, aby vědci a konstruktéři „pokračovali ve vědecko-výzkumné práci za účelem posílení jaderných zadržovacích sil." Vůdce rovněž vyslovil jistotu, že „díky nezávislé ekonomice, činnosti vědeckého kolektivu, armády a lidu je definitivní vítězství revoluce myšlenek čučche předurčené."

Agentura připomíná, že „vodíková bomba (KLDR —red.) se super velkou silou výbuchu je vodíkovou bombou soudruha Kim Čong-una a termojadernou bombou Korejské strany práce, v níž je soustředěna horoucí láska váženého vyššího vedoucího činitele k Vlasti a lidu."

Recepce se konala na počest 69. výročí založení Korejské lidově-demokratické republiky, které připomněli v sobotu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.