0

Theresu Mayovou „propustili“ v přímém přenosu.

Vidělo: 1397 lidí

Britský pranskter Simon Brodkin přerušil vystoupení premiérky Theresy Mayové a předal jí propouštěcí formulář P45, píše Telegraph.

Uvádí se, že když premiérka vystupovala na sjezdu Konzervativní strany Velké Británie, najednou k ní přistoupil prankster a podal jí papír, což byl formulář P45, dokument, který se vyplňuje při propuštění. „Boris mě požádal, abych Vám to předal," řekl Brodkin a předal papír premiérce.

„Existuje pouze jeden člověk, kterému bych chtěla předat formulář P45, a to je Jeremy Corbin," odpověděla Mayová.

Ve Velké Británii každý zaměstnanec dostává daňový formulář P45 při propuštění. V něm jsou uvedeny příjmy a zaplacené daně. Novinář Paul Brend se podělil na Twitteru o tentýž formulář, který předali britské premiérce.

Telegraph také uvádí, že na sjezdu byli rozhořčeni tím, že ochranka dovolila cizímu člověku tak blízko přistoupit k premiérce.

Později Brodkin uveřejnil na svém mikroblogu Twitteru zprávu, adresovanou britskému ministrovi zahraničních věcí. „Ahoj, Borisi Johnsone, předal jsem Therese formulář P45, jak jsi chtěl," napsal.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.