0

Trump prohlásil, kdo jsou nejodvážnější vojáci na světě

Vidělo: 1353 lidí

Prezident USA Donald Trump prohlásil, že „ani diktátor, ani režim nebo národ nemá podceňovat odhodlanost „Američanů, kteří jsou nejodvážnějšími vojáky na světě.“

Trump přicestoval v neděli na americkou základnu Yokota nedaleko Tokia.

Americký prezident poděkoval ve svém projevu vojákům za jejich službu a zdůraznil význam základny Yokota pro japonsko-americkou spolupráci a zajištění míru a stability v regionu a na světě.

„Vládneme ve vzduchu, vládneme na moři, vládneme na souši a ve vesmíru. A nikoli proto, že máme nejlepší zařízení, i když je tomu tak. Avšak proto, že máme něco lepšího než zařízení. Máme nejlepší lidi… Vaše oddanost a kompetence vás činí nejodvážnějšími vojáky v světových dějinách," prohlásil Trump.

Prezident USA zdůraznil, že země „nikdy nepoklekne, neustoupí a nezakolísá, pokud jde o obranu svého národa, své svobody." „Ani diktátor, ani režim nebo národ nesmí podcenit odhodlanost USA. Čas od času jsme byli v minulosti podceněni. Ale nebylo to pak pro ně moc příjemné, že ano?" dodal Trump.

Trump navštěvuje Japonsko v rámci svého asijského turné. Po Japonsku má zavítat 6-7. listopadu do Jižní Koreje, ve středu přijde do Číny, a 10. listopadu se americký prezident vydá do Vietnamu, kde se zúčastní fóra APEC. Své turné má ukončit 12-14. listopadu na Filipínách.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.