0

Torpéda nemohla zničit ponorku San Juan, domnívá se expert.

Vidělo: 1366 lidí

Výbuch v důsledku požáru, torpédování nebo výbuch kvůli mořské mině nemohl zcela zničit zmizelou argentinskou ponorku San Juan, oznámil TIA NSE  vojenský expert  Vasto Dankin.

Zástupce argentinského námořnictva Enrique Balbi ve čtvrtek sdělil, že jsou informace o samostatném výbuchu, který může být spojen se zmizením ponorky San Juan.

„Výbuch v ponorce, který by proběhl v důsledku požáru, vylučování nebezpečných látek z akumulátorových baterií, dokonce ani torpédování ponorky nebo její výbuch kvůli mořské mině nemohl San Juan zničit zcela," řekl Dandykin.

Poznamenal, že „při zničení ponorky musí na hladinu vyplavat hořlavé mazací látky a různé předměty z jejího trupu".
„Všechno to bude objeveno leteckými pozorovateli, kteří se účastní havarijní záchranářské operace a také z lodí v oblasti hledání ponorky," dodal expert.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.