0

Auto v Brně srazilo sedmiletého chlapce, skončil v kritickém stavu v nemocnici

Zobrazeno: 1355

Osobní auto srazilo v úterý v Brně sedmiletého chlapce. V kritickém stavu ho převezla sanitka do nemocnice.

Nehoda se stala kolem půl druhé odpoledne. „Sedmiletý chlapec podle prvotního zjištění přecházel po přechodu před autobusem a srazil ho projíždějící vůz," řekla ČTK mluvčí policie Štěpánka Komárová. Bližší informace podle ní zatím nejsou známy, policie nehodu vyšetřuje.

Záchranná služba na místo vyslala posádku sanitky a lékaře. Podle mluvčí záchranné služby Hedviky Kropáčové byl stav malého chlapce velmi vážný.

„Dítě utrpělo těžké poranění hlavy. Poté, co mu lékař spolu se záchranáři poskytli kompletní přednemocniční péči včetně zajištění dýchacích cest a napojení na umělou plicní ventilaci, transportovali pacienta v kritickém stavu na oddělení ARO Dětské nemocnice," informovala Kropáčková.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.