0

Bitcoin přesáhl hodnotu deset tisíc USD

Vidělo: 1446 lidí

Nejpopulárnější ve světě kryptoměna bitcoin obnovila ve středu ráno historický rekord a dosáhla hodnoty 10,053 tisíce USD, a pak zase začala klesat. Vyplývá to z výsledků dražeb.

V 02.55 SEČ stál bitcoin na burze Bitfinex 9,625 až 10, 053 tisíce USD.

Řada zemí světa už otevřela své trhy pro kryptoměny — digitální nástroje na základě technologie Blockchain. Nejpopulárnější kryptoměnou je ve světě bitcoin. Úřady RF však přistupují k této otázce opatrně. Centrální banka nejednou prohlásila předčasnost zavedení kryptoměn na trhy  a varovala před vysokými riziky při jejich použití. Ruská banka vystupuje v současné době nejen proti platebním stykům v kryptoměnách, ale také proti jejich přirovnání k cizím měnám, protože spatřuje v nich příznaky „finanční pyramidy".

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.