0

V České Lípě hořela kotelna, hasiči evakuovali panelák

Vidělo: 1488 lidí

S požárem plynové kotelny panelového domu na Sídlišti Sever v České Lípě bojovalo v sobotu šest jednotek hasičů. Evakuovali přes čtyřicet lidí, nikdo nebyl zraněn.

„Na místo byly okamžitě vyslány síly a prostředky II. stupně požárního poplachu, včetně výškové techniky. Po příjezdu na místo zásahu a provedeném průzkumu byly ihned zahájeny hasební práce a evakuace osob ze dvou vchodů panelového domu,“ informovala Právo mluvčí libereckých hasičů Pavlína Bílková.

Evakuováno bylo 42 lidi, nikdo není zraněn. „Hasiči okamžitě uzavřeli hlavní plynový uzávěr, povolali na místo plynaře a pomohli obyvatelům domu,“ vysvětlila mluvčí.

Velitel zásahu na místo povolal evakuační autobus z Jablonce nad Nisou, který obyvatelům zasaženého domu slouží jako zázemí.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.