0

Američanka umořila šestnáctiletou dceru hlady

Vidělo: 1518 lidí

Soud v americkém státě Iowa shledal třiačtyřicetiletou Nicole Finnovou, která umořila hlady šestnáctiletou dceru, vinnou z úmyslné vraždy. Informuje o tom The New York Post.

U soudu prokurátoři sdělili, že Finnová držela své tři děti v jednom pokoji bez nábytku, nedávala jim najíst a zakázala sprchování. Čas od času se jim dařilo vylézt oknem ven a požádat sousedy o jídlo. Šestnáctiletá Natalie nakonec zemřela na kachexii. Vážila pouhých 38 kilogramů.

Sousedé informovali zaměstnance sociální služby o tom, co se děje v rodině, ti navštívili dům Finnové. Avšak dost důvodů, aby jí vzali děti, nenašli. Později byli tito nezodpovědní úředníci propuštěni.

Rozsudek nad Finnovou má být vyhlášen 26. ledna, za podobné zločiny stanoví zákony stát Iowa trest doživotí.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.