0

Miss Iráku a Miss Izraele udělaly selfi a pro jednu z nich to skončilo špatně

Vidělo: 1588 lidí

Další důkaz toho, že politika a soutěže krásy jsou od sebe neoddělitelné.

Skandál vypukl během soutěže Miss Universe, které se podle dobré tradice účastní nejkrásnější dívky na světě. Fanoušci Miss je sledovali na sociálních sítích a s radostí vítali početné selfi, které dívky společně dělaly. Miss Izrael a Miss Irák se rozhodly udělat společné selfi, samozřejmě s nejlepšími úmysly. Tak Miss Iráku Sara Ajdanová nadepsala selfi u sebe na Instagramu: „Mír a lásku od Miss Iráku a Miss Izraele." A Miss Izraele na svém Instagramu napsala pod selfi: „Seznamte se, to je Miss Iráku a je nádherná"

Bohužel na oficiální úrovni jsou vztahy mezi Izraelem a Irákem méně vřelé, například Irák dosud neuznal existenci Izraele. A nehledě na to, že dívky vysvětlily, že udělaly společné selfi na počest míru a lásky na planetě, tato historka měla pochybné pokračování.

Na adresu Miss Iráku a členů její rodiny začaly přicházet početné výhrůžky. Sara Ajdanová se pokusila vše vysvětlit: prohlásila, že selfi neznamená, že ona podporuje politiku izraelské vlády vůči arabským zemím. Ale lidový hněv měl své plány: výhrůžky přicházely i nadále. Nakonec musela Sara a její rodina odjet do USA.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.