0

„Nemá to budoucnost“: Spoluzakladatel Bitcoin.com prodal všechny své bitcoiny

Vidělo: 1408 lidí

Spoluzakladatel společnosti Bitcoin.com Emil Oldenburg prohlásil, že bitcoin jako obchodní měna nemá perspektivu.

„Mohu říci, že investice do bitcoinu jsou nejextrémnější investice, které jen můžete podniknout… Lidé se začnou bitcoinu zbavovat, jakmile pochopí, jak tato kryptoměna funguje", uvádí The Business Insider slova podnikatele.

Podle Oldenburga jsou hlavními problémy bitcoinu vysoká provize a klesající rychlost převodů. Podnikatel podotýká, že přenosová schopnost webu je omezena „rozměrem bloku" — paměti, která uchovává záznamy transakcí. Kvůli tomu je kryptoměna nelikvidní a investice do ní se stávají příliš riskantními.

Investor prodal všechny své bitcoiny, ale kryptoměny se úplně nevzdal, dal přednost Bitcoin Cash.

Podle některých údajů se komisionářská provize za transakce v bitcoinech zdvojnásobuje každé tři měsíce. Přitom na potvrzení jedné operace je zapotřebí v průměru 4,5 hodiny, podotýká The Business Insider.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.