0

Čínský vrah 12 let předstíral, že je němý, a odnaučil se mluvit

Vidělo: 1451 lidí

Podezřelý z vraždy Číňan 12 let předstíral, že je němý, a odnaučil se mluvit. Uvádí to Daily Mail.

V roce 2005 muž zavraždil strýce své ženy po hádce kvůli 500 juanů (1,64 tisíce korun), píše Daily Mail. Aby se vyhnul trestu, utekl ze své vesnice. Potom našel práci na stavbě v jiné provincii, změnil si jméno, znovu se oženil a pořídil si dítě. Aby nebyl odhalen, celou tu dobu předstíral, že je němý.

Policie si všimla muže na základě toho, že neměl doklady. Expertíza odhalila shodu mezi jeho DNA a vzorky rodičů podezřelého z vraždy, který beze stopy zmizel před 12 lety. Nakonec se muž přiznal ke spáchání trestného činu.

Své přiznání napsal Číňan na papír, protože po dlouhém mlčení ztratil schopnost mluvit. Kromě jiného vysvětlil, že se rozhodl mlčet, aby se náhodou nepodřekl.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.