0

V Německu budou ženy v novoroční ohradě kvůli ochraně před migranty

Vidělo: 1458 lidí

Organizátoři oslav Nového roku v Berlíně budují „speciální bezpečnou zónu pro ženy“, aby je ochránili před sexuálním obtěžováním ze strany migrantů. V pátek 29. prosince to uvádí BBC News.

Místní úřady se rozhodly přijmout tato opatření poté, kdy před dvěma lety v řadě německých měst o sexuálním obtěžování ze strany migrantů během novoroční noci. Přitom myšlenka vytvoření speciálních zón na hromadných akcích vyhovuje zdaleka ne všem. Mnozí to považují za diskriminaci.

Slavnostní akce v noci na 1. ledna se v německém hlavním městě bude konat u Brandenburgské brány. Podle očekávávní by se jí mělo zúčastnit tisíc lidí.

V noci na 1. ledna 2016 v Kolíně bylo kolem 1,5 tisíce německých žen sexuálně obtěžováno. Ony tvrdí, že je napadali obyvatelé Blízkého Východu a Severní Afriky.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.