0

Ve Francii bylo na Silvestra spáleno více než 1 000 automobilů

Vidělo: 1393 lidí

Během novoroční noci přesáhl počet spálených automobilů na území Francie hranici jednoho tisíce. Celkově bylo spáleno 1 031 vozů, což je více než minulý rok, informovalo v pondělí francouzské ministerstvo vnitra.

„Jako každý rok zaznamenáváme některé nepořádky: 1 031 aut bylo spáleno… Tento ukazatel je nižší než v roce 2012 a 2013 — 1193 a 1067, je ale vyšší oproti minulému roku — 935," stojí ve zprávě ministerstva. 

Dále se informuje, že během této noci bylo zadrženo 510 lidí, což je také více oproti minulému roku, kdy bylo zadrženo 454 lidí. 

Během zajišťování pořádku bylo zraněno 8 příslušníků policie a tři vojáci. Celkově o novoroční noci sloužilo 140 tisíc příslušníků bezpečnostních sborů a záchranářů.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.