0

Odborníci nazvali nejlepší smartphone roku

Vidělo: 1488 lidí

Odborníci z portálu 4PDA otestovali kolem 150 smartphonů, které přišly na trh v roce 2017, a vybrali ty nejlepší z nich.

Mezi vlajkovými modely byl jako nejlepší smartphone označen Samsung Galaxy S8. Odborníci vyzdvihují spolehlivost biometrického systému ochrany přístroje, který je založen na skeneru oční duhovky, a rovněž chválí inteligentního pomocníka Bixby, který podle 4PDA skvěle zvládá překlady do cizích jazyků, rozpoznává objekty na fotografiích a hledá odpovědi na internetu.

Nejlepším chytrým telefonem v ceně do 10 000 korun je podle odborníků Honor 9. Uvádí se, že tento model nemá tak výkonný procesor, jako mají konkurenti, nicméně dokonce i na slabší platformě přístroj „unese" i ty nejžádanější hry.

Lídrem mezi cenově nejdostupnějšími modely je Xiaomi Redmi Note 4x. Přístroj, který má nejlepší kameru, je podle odborníků Huawei Mate 10 Pro, zatímco nejodolnějším telefonem je AGM X2.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.