0

Po vypití obsahu zloději vyhodili nejdražší láhev vodky na světě

Vidělo: 1532 lidí

Láhev vodky v hodnotě přibližně 1,3 milionu dolarů, která byla ukradena ze skladu dánského sběratele v kodaňské kavárně, byla objevena nepoškozená, uvádí kodaňská policie na svém Twitteru.

Majitel láhve informoval dánská média, že láhev byla nalezena prázdná.

Láhev vodky Russo-Balt byla ukradena ve středu ze skladu, nacházejícího se v jedné z kodaňských kaváren. Podle slov majitele exkluzívní láhve si pachatelé nejspíše pořídili duplikáty klíčů, pronikli do místnosti, kde se nacházelo kolem 1,2 tisíce lahví sběratelských nápojů a strávili tam pouze několik minut.

Láhev je pozoruhodná tím, že je vyrobena ze zlata a stříbra, ozdobená zobrazením závodního automobilu Russo-Balt a vodka se filtruje přes trysku s diamanty. Na uzávěru je erb Ruské říše, ozdobený drahokamy.

„Láhev byla nalezena nepoškozená, bude prozkoumána," uvedli na policii. „Bohužel je prázdná. Byla nalezena na staveništi," řekl novinám Extra Bladet majitel láhve Brian Ingeberg, ale neupřesnil podrobnosti objevení láhve.

Řekl také, že je nesmírně rád, že se sběratelský exemplář našel. Ingeberg předpokládá, že opět naplní láhev ruskou vodkou. Přemýšlí také o tom, jak ochránit svou sbírku před dalšími krádežemi.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.