0

Po srážce lodí u čínského pobřeží jsou pohřešovány desítky lidí

Vidělo: 1434 lidí

Panamský ropný tanker se srazil u východního pobřeží Číny s hongkongskou nákladní lodí, pohřešováno je 32 lidí, informuje čínská Centrální televize.

K incidentu došlo v sobotu 6. ledna v 20:00 (13:00 SEČ) vedle ústí řeky Jang-c'-ťiang, byl to ropný tanker Sanchi a nákladní loď CF Crystal.

V důsledku srážky bylo ztraceno spojení s celou posádkou tankeru. Patří íránské společnosti BRIGHT SHIPPING LIMITED. Na palubě měla dohromady 32 lidí: 30 íránských a dva bangladéšské občany.

 

Nehledě na poškození, není hongkongská loď v nebezpečí. Na palubě měla 21 členů posádky, všichni byli zachráněni. Na místo činu se dostavily čínské záchranné lodě. Na snímcích je vidět mocně hořící tanker.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.