0

Vězeň ve Španělsku „vstal z mrtvých“ před pitvou

Vidělo: 1413 lidí

Vězeň v jedné španělské věznici, jehož uznali lékaři za mrtvého, nečekaně „vstal z mrtvých“ před pitvou, oznámily noviny La Voz de Galicia.

K záhadné události došlo v nápravném středisku v Asturii. Gonzalo Montoya Jimenes, který odpykával trest za krádež, se nedostavil k běžné ranní prověrce, píšou noviny. Zaměstnanci věznice ho našli sedícího na židli bez hnutí, tep nebyl cítit. Přivolaní lékaři ho prohlásili za mrtvého. Smrt odsouzence oznámili jeho rodině.

Jeho tělo odvezli do Ústavu soudního lékařství, kde měli lékaři provést pitvu. V tomto okamžiku se ozvaly z pytle, v němž se tělo nacházelo, nějaké zvuky. Ukázalo se, že muž žije.

Příbuzní vězně oznámili, že trpí na epilepsii. Podle jejich názoru bylo nezvyklé zadržení dechu spojeno s chybou při užívání léků. Kromě toho si myslí, že byly porušeny lékařské protokoly, protože tři lékaři, kteří konstatovali smrt, se nemohli zmýlit najednou. Příbuzní předpokládají, že smrt konstatoval jen jeden lékař, a další dva protokol podepsali, aniž by tělo prohlédli. Hodlají lékaře zažalovat u soudu.

Pacient se vzpamatoval a je nyní při plném vědomí v jedné místní nemocnici.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.