0

V USA se školák pochlubil kamarádovi, že měl sex s učitelkou, a tím ji dostal k soudu

Vidělo: 1500 lidí

Newyorská učitelka čelí obvinění ze sexuálního styku s nezletilým. Žák, kterému jeho kamarád pověděl o orálním sexu s učitelkou, nahlásil vše vedení školy, píše New York Post.

Administrativa jedné ze škol v Bronxu informovala policii o možném sexuálním styku mezi 29letou učitelkou sociologie Dori Myersovou s jejím čtrnáctiletým žákem. V pátek byla žena zatčena. Prokurátor požádal kauci 50 tisíc dolarů a prohlásil, že Myersová „znevážila autoritu svého povolání".

Obhájce obviněné prohlásil, že Myersová, manželka šerifa místní policie, svou vinu popírá. Dále uvedl, že založila školní atletický tým, ve kterém působí od roku 2014. „Stačí pouze obvinění jednoho člověka, aby ji v tomto městě zatkli. Ona je ukázkovou občankou, která bude hájit své čestné jméno," dodal právník.

List píše, že ve stejné době Myersová sdílela na svých sociálních sítích snímky s alkoholem a v oblečení s nápisy „šampaňské celý den" a „whisky mě povzbuzuje", které ale pak smazala.

Soud po dobu vyšetřování zakázal obviněné přibližovat se na vzdálenost 30 metrů k oběti. Na newyorském úřadě školství uvedli, že je „tato situace velmi znepokojuje" a prohlásili, že Myersové, která doposud měla čistý trestní rejstřík, byly zakázány veškeré kontakty s žáky.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.