0

Trump promluvil o nečestném vztahu EU k USA v otázkách obchodu

Vidělo: 1406 lidí

Donald Trump se přiznal, že má „mnoho problémů s EU, píší noviny Daily Mail.

„To se může projevit jako něco většího z tohoto pohledu, z pohledu obchodu. Evropská unie se velmi nečestně chová vůči Spojeným státům v tom, co se týče obchodu," řekl v rozhovoru britskému žurnalistovi Piersu Morganovi.

Americký prezident zdůraznil, že pro americké produkty je velmi těžké proniknout na trhy EU. „Nicméně oni nám posílají své zboží — bez cla, s velmi malými daněmi. To je velmi nečestné," zdůraznil Trump.

Zmínil přitom, že k USA se „chovají nečestně" nejen evropské země v této otázce. Nicméně jaké země měl na mysli, to americký prezident neupřesnil.

Co se týče jednání Británie o brexitu, Trump prohlásil, že by jednání vedl jinak. „Jednal bych z daleko tvrdší pozice o otázce výstupu (z EU — red.)," prohlásil.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.