0

V „migrantském hlavním městě“ Švédska za odmítnutí sexu do krve lahví zmlátili ženu

Vidělo: 1398 lidí

Mladé Švédce rozbili hlavu láhví poté, co se v nočním klubu Babel v centru Malmö nenechala obtěžovat neznámým člověkem.

Uvádí Daily Mail.

19letá Sophie Johansson byla na tanečním parketu, když pocítila ruce neznámého člověka na svých hýždích, poté i mezi nohama. Dívka muže udeřila, aby ji nechal na pokoji, za to však dostala pěstí do obličeje.

Sophie se rozhodla, že nebude vyvolávat konflikt a spolu s kamarádem šla směrem k východu. V této chvíli ji neznámý udeřil lahví po hlavě.

První pomoc dívce poskytla ochranka klubu. Za 40 minut přijela sanitka a odvezla ji do nemocnice, kde ji lékaři museli sešít ránu na hlavě.

Policie zahájila vyšetřování incidentu, které však musela zastavit, protože nikdo nemůže přesně podezřelého popsat a videozáznam nestačil.

Malmö je třetím největším městem Švédska. Více než 40 procent jeho obyvatel tvoří migranti. Na konci loňského roku ve městě došlo k řadě znásilnění dívek.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.