0

Merkelová veřejně se vysmála Thereze Mayové kvůli Brexitu

Vidělo: 1509 lidí

Pravděpodobně kvůli Brexitu Německo ztratilo veškerou úctu k britské vládě. Kancléřka SRN se veřejně vysmála britské premiérce kvůli nezdařenému jednání ohledně výstupu Velké Británie z EU.

Merkelová, která byla zklamána jednacím postupem, se začala vysmívat Londýnu, protože britská vláda zase nic nedokázala nabídnout Evropské unii. Během vystoupení před novináři na akci v rámci Celosvětového ekonomického fóra německá kancléřka žertem oznámila, že je jakoby svázána v oprátce spolu s Therezou Mayovou.

Angela Merkelová sdělila, že Thereza Mayová opakovaně žádá kancléřku o to, aby jí „udělala nabídku". Na podobné prohlášení Merkelová reagovala takhle: „Odcházíte přece vy, my nepotřebujeme dělat Vám nabídku. No, a co potřebujete?".

Podle informací News ITV, když během konference Merkelová reprodukovala a přehrála tuto historku, všichni přítomni novináři se dali do smíchu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.