0

Ital ostřeloval černošské migranty a začal hajlovat

Vidělo: 1435 lidí

Minimálně 6 lidí bylo zraněno během střelby na ulicích italského města Macerata, sdělily v sobotu italské zprávy.

Podle jedné z verzí, kterou uvádějí noviny La Reppublica, spustil palbu člověk z jedoucího auta. Corriere della Sera uvádí, že příčinou útoku byla hádka mezi několika cizinci „mimoevropského původu". Předpokládá se, že se jedná o vyrovnání si účty na několika ulicích Maceraty. Během střelby bylo zraněno šest lidí, z nichž čtyři jsou v těžkém stavu.

„Starosta města Romano Carancini vyzývá obyvatele, aby nevycházeli z domů, neopouštěli pracovní místa a školy z důvodu nebezpečné situace — kvůli ozbrojenému člověku na ulicích Maceraty. Z důvodu bezpečnosti všichni žáci zůstanou ve školách, zastaví se provoz hromadné dopravy," stojí ve zprávě místní vlády.

Podezřelý byl brzy zadržen na náměstí v centru města. Ukázal se jím 28letý Ital Luca Trajani. V okamžiku zatčení zvedl ruku na fašistický pozdrav. Na ramenou měl italskou vlajku.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.