0

Ital ostřeloval černošské migranty a začal hajlovat

Zobrazeno: 1256

Minimálně 6 lidí bylo zraněno během střelby na ulicích italského města Macerata, sdělily v sobotu italské zprávy.

Podle jedné z verzí, kterou uvádějí noviny La Reppublica, spustil palbu člověk z jedoucího auta. Corriere della Sera uvádí, že příčinou útoku byla hádka mezi několika cizinci „mimoevropského původu". Předpokládá se, že se jedná o vyrovnání si účty na několika ulicích Maceraty. Během střelby bylo zraněno šest lidí, z nichž čtyři jsou v těžkém stavu.

„Starosta města Romano Carancini vyzývá obyvatele, aby nevycházeli z domů, neopouštěli pracovní místa a školy z důvodu nebezpečné situace — kvůli ozbrojenému člověku na ulicích Maceraty. Z důvodu bezpečnosti všichni žáci zůstanou ve školách, zastaví se provoz hromadné dopravy," stojí ve zprávě místní vlády.

Podezřelý byl brzy zadržen na náměstí v centru města. Ukázal se jím 28letý Ital Luca Trajani. V okamžiku zatčení zvedl ruku na fašistický pozdrav. Na ramenou měl italskou vlajku.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.