0

Čína hodlá hrát aktivnější úlohu v rozvoji Sýrie

Vidělo: 1396 lidí

Čína hodlá hrát aktivnější úlohu v poválečném rozvoji a obnově Sýrie, zvýšit pomoc legitimní vládě v Damašku, prohlásil čínský velvyslanec v Sýrii Qi Qianjin.

„Myslím, že je na čase, abychom soustředili úsilí na rozvoj a obnovu Sýrie. Podle mého názoru bude Čína hrát stále větší úlohu v tomto procesu a poskytovat větší pomoc syrskému lidu a legitimní vládě," řekl velvyslanec v interview pro agenturu Sin-chua.

Podle posledních zpráv, Čína již několikrát přispěla k rozvoji syrského zdravotnictví, poslední příspěvek byl poskytnut pohotovostnímu oddělení nemocnice Al Musavat v Damašku.

Čínský velvyslanec, který zavítal v neděli do nemocnice, vyslovil naději, že tento projekt dokáže zlepšit zdravotní péči o místní obyvatele.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.