0

Poláci mazaně obešli zákaz nedělního prodeje

Vidělo: 1422 lidí

Majitelé obchodních center v Polsku našli způsob, jak obejít vládní zákaz nedělního prodeje v obchodech. Využívají toho, že zákaz se netýká zastávek hromadné dopravy. Uvádí to portál Onet.pl.

Portál uvádí, že jedno z obchodních center města Gdaňska využívá blízkosti železniční stanice Wrzeszcz a integruje se v nádražní budově. Uvádí se, že se v OC brzy objeví pokladna s prodejem jízdenek a čekárna.

Ředitel OC Andrzej Klein tuto informaci potvrdil a dodal, že zařízení bude otevřeno následující neděli, 11. března, kdy zákaz nabude platnosti. „Oficiálně potvrzuji, že účel budovy se změní a od 9. března se staneme železniční stanicí," řekl.

V lednu bylo uveřejněno, že zákaz nedělního prodeje začne platit od druhé neděle března 2018. Nicméně v tomto roce mohou Poláci ještě chodit na nákupy první a poslední neděli v měsíci. Omezení se přitom nebude týkat internetových obchodů, obchodních stánků na benzínkách, v hotelech, na zastávkách a stanicích hromadné dopravy a také na poště a v zemědělských skladech.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.