0

Slovensko míří k novým volbám

Vidělo: 1451 lidí

Situace na Slovensku je stále více nejasná, objevují se hlasy i o nových volbách. Předseda slovenského parlamentu Andrej Danko se v této otázce vyjádřil jasně.

„SNS vnímá, že koaliční partner nepovažuje demisi ministra vnitra za dostatečnou," řekl Danko.

Danko také oznámil, že ke konání voleb je důležité, aby padla současná vláda Roberta Fica.

Na svém profilu na Facebooku Danko napsal: „Beru na vědomí rozhodnutí koaličního partnera, že rekonstrukce vlády ze strany MOST — HÍD je už uzavřená záležitost. Slovenska národní strana vnímá, že koaliční partner nepovažuje demisi ministra vnitra za dostatečnou. Předsednictvo strany mě zavázalo jednat o předčasných volbách, ale až tehdy, až dojde k pádu vlády, respektive k její nefunkčnosti, případně nefunkčnosti koalice. Proto jsou jakékoliv úvahy o stanovení termínu nových voleb předčasné."

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.