0

Dostane bojkot Velké Británie na MS ve fotbale Česko?

Vidělo: 1421 lidí

Bývalý hlavní trenér fotbalové reprezentace Ruska Boris Ignatěv okomentoval informace o tom, že orgány Velké Británie mohou se spojenci projednat možnost bojkotu Mistrovství světa ve fotbale 2018.

„Může to ovlivnit emociální pozadí turnaje, protože se o tom bude mluvit. Pokud nepřijedou Angličané, nahradí je jiná reprezentace. Nevidím v tom nic divného. Jsem si jistý, že Itálie a Česko si s radostí zahrají místo nich. A absence zakladatelů fotbalu pro MS v Rusku nebude ztrátou. Copak má dnes Anglie silnou reprezentaci? Nemyslím si. Přijet musí ti, kteří chtějí," řekl Ignatěv CT.

Podle něj skutečnost, že se jeden z týmů může vzdát mistrovství kvůli politice, budí pozornost.

„Vždycky mluvíme o tom, že politika do sportu nepatří, stále častěji to však tak nevypadá. Ruští sportovci také jeli na Olympijské hry do Pchjončchangu. Stejně to musí být i tady. Politici by neměli zatahovat sportovce do svých jednání. Nemůžu souhlasit s podobnými činy. Chtěl bych, aby se samotní fotbalisté oddělili od této situace a přijeli na turnaj. Potom budou vnoučatům říkat, jak hráli v Rusku," dodal bývalý trenér.

Dříve vyšlo najevo, že Velká Británie může spojence vyzvat k bojkotu MS 2018 v Rusku.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.