0

Trump naplánoval další velkou demisi

Vidělo: 1476 lidí

Americký prezident Donald Trump je ochoten poslat do demise svého poradce pro národní bezpečnost Herberta McMastera. Listu The Washington Post to sdělily zdroje v Bílém domě, oznámila agentura Reuters.

Podle informací WP se americký předák už tak rozhodl, jeho poradce však neopustí svůj úřad ihned. Trump plánuje nějakou dobu počkat, aby „McMastera neponížil a důkladně přistoupil k volbě kandidatury jeho nástupce". Bylo oznámeno, že prezident nebyl spokojen s „příliš tvrdým přístupem generála McMastera a s jeho dlouhými briefingy, které k věci nepatřily".

Jak oznámilo hned několik zdrojů obeznámených s prezidentovými plány, jako o kandidátech na úřad nového poradce se uvažuje o bývalém zástupci USA v OSN Johnu Boltonovi a tajemníkovi Národní bezpečnostní rady USA Keithu Kelloggovi.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.