0

Čína vydala seznam amerického zboží, na které zavede clo

Vidělo: 1585 lidí

Ministerstvo obchodu Číny v pátek na svých internetových stránkách zveřejnilo seznam se 128 položkami dováženého z USA zboží, na které může být zavedeno clo jako protiopatření vůči clům uloženým Spojenými státy v oblasti oceli a hliníku.

Seznam zdanitelného zboží je rozdělen do 7 kategorií.

„Podle statistiky USA dovezly do Číny v roce 2017 zboží ve výši 3 miliard dolarů. První část zdaněného zboží se skládá ze 120 položek, které přinesly 977 milionů USD, včetně čerstvého ovoce, sušeného ovoce, ořechů, vína, ženšenu, bezešvých ocelových trubek. Poplatky za tato zboží můžou činit 15 %," uvádí se v dokumentu.

Je třeba poznamenat, že „druhá skupina zboží dováženého ze Spojených států se skládá z 8 položek, které přinesou USA 1.992 miliard dolarů, včetně vepřového masa a vepřových výrobků a recyklovaného hliníku. Na tyto produkty mohou být zavedena cla ve výši 25 %".

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.