0

88letý choromyslný muž postřelil prostitutku kvůli 20 dolarům

Vidělo: 1424 lidí

Choromyslný 88letý obyvatel amerického Chicaga Gin Sanderlin postřelil prostitutku, když ho požádala o zaplacení 20 dolarů za sex. Píše o tom Chicago Tribune.

Stalo se to 20. března. Starý muž, který se pohybuje po ulici s pomocí chodítek, se domluvil na sexu s 22letou prostitutkou, jež byla ve třetím měsíci těhotenství. Pak se pár vydal ke starcovi domů, kde bydlel sám.

Poté, co muž začal hladit obnaženou ženu, požádala ho, aby jí ukázal slíbené peníze. Místo toho ji důchodce pokračoval laskat, čímž vzbudil pobouření partnerky.

Když začala žena křičet, požádal, aby odešla. Trvala ale i nadále, aby jí zaplatil, po čemž důchodce vytáhl zpod polštáře revolver a začal střílet. Nakonec prostitutku postřelil do stehna.

Žena utekla k sousedovi, který zavolal na policii. Jednání s důchodcem trvala 6 hodin, po čemž vyšel ven a vzdal se.

U soudu, když se jednalo o vymezení trestu, policisté sdělili, že stařec je choromyslný. Prokurátoři ale tuto skutečnost ignorovali. Nakonec ale byl muž propuštěn na kauci ve výši 30 tisíc dolarů.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.