0

Tohle není slušné Slovensko, prohlásil Pellegrini

Vidělo: 1462 lidí

Slovenskému premiérovi se nelíbila hesla demonstrací za slušné Slovensko. Organizátorům vytkl, že odmítli návrh ministra vnitra na schůzku.

„Jako předseda vlády si nemyslím, že je slušné Slovensko stav, když organizátoři dovolí, aby včera například v Martinu na pódiu před všemi vystoupil člověk, který řekne, že se zatím nenašel člověk, který by zastřelil několik členů vlády. Závěr uzavřel slovy: A to je škoda. A dav mu tleská," prohlásil dnes slovenský premiér Peter Pellegrini na společné tiskové konferenci s ministryní hospodářství Gabrielou Matečnou.

Podle něj není ani správné, že organizátoři akce odmítli schůzku s ministrem vnitra Tomášem Druckerem. Podle nich se s ministrem nesetkají, dokud neodvolá policejního prezidenta Tibora Gašpara.

Podle Pellegriniho není správné rozhodnutí odmítnout vyjednávání a místo toho „přes videa vzkazovat ultimáta". „Tohle není slušné Slovensko," zdůraznil premiér.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.