0

Byl zajat kanibal umělec, který maloval obrazy krví svých obětí

Vidělo: 1586 lidí

Vyšetřovatelé musejí počkat na výsledky expertízy obrazů, které byly nalezené na místě vraždy. Luis Alfredo Gonzalez Hernandez byl zajat v Barloventu ve Venezuele.

Vraha hned nazvali umělcem kanibalem. Jeho příběh byl zveřejněn spolu s jeho fotografií — tmavovlasého rozcuchaného muže.

Ředitel policie regionu Douglas Rico uvedl, že se vrah ke všemu přiznal. Podle jeho slov Hernandez oznámil, že zavraždil a rozčlenil majitele farmy, snědl část jeho těla a pak použil krev a pozůstatky pro vytvoření obrazů.

Všechno to bylo součástí obřadu: zemřelý farmář zaměstnal Hernandeze pro to, aby ten ho zavraždil a pak zvěčnil takovým uměleckým způsobem.

Na místě vraždy byly nalezeny lidské kosti a dokumenty, které náleží jiným osobám. Úřady musejí zjistit, jestli tito lidé jsou bezvěstní a jaký vztah mají ke kanibalovi. Umělecká díla lidojeda budou prozkoumána soudní expertízou.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.