0

Byl zajat kanibal umělec, který maloval obrazy krví svých obětí

Zobrazeno: 1417

Vyšetřovatelé musejí počkat na výsledky expertízy obrazů, které byly nalezené na místě vraždy. Luis Alfredo Gonzalez Hernandez byl zajat v Barloventu ve Venezuele.

Vraha hned nazvali umělcem kanibalem. Jeho příběh byl zveřejněn spolu s jeho fotografií — tmavovlasého rozcuchaného muže.

Ředitel policie regionu Douglas Rico uvedl, že se vrah ke všemu přiznal. Podle jeho slov Hernandez oznámil, že zavraždil a rozčlenil majitele farmy, snědl část jeho těla a pak použil krev a pozůstatky pro vytvoření obrazů.

Všechno to bylo součástí obřadu: zemřelý farmář zaměstnal Hernandeze pro to, aby ten ho zavraždil a pak zvěčnil takovým uměleckým způsobem.

Na místě vraždy byly nalezeny lidské kosti a dokumenty, které náleží jiným osobám. Úřady musejí zjistit, jestli tito lidé jsou bezvěstní a jaký vztah mají ke kanibalovi. Umělecká díla lidojeda budou prozkoumána soudní expertízou.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.