0

Chudáci psi a chudáci děti: český politik zkritizoval veganku za „etické“ krmení psů

Vidělo: 1334 lidí

Veganská aktivistka Linda Maruščáková se dostala pod palbu kritiky politika Svobodných Petra Macha kvůli svým výrokům o tom, že vegansky krmí svého psa a dokonce plánuje krmit rostlinnou stravou i své budoucí děti.

Na svém Facebooku napsal: „Tahle paní veganka prý své psy krmí ‚eticky‘ — tedy jen rostlinami. A krmila by tak prý i své děti, kdyby někdy nějaké měla. Chudáci psi a chudáci děti, bude-li kdy nějaké mít. Asi by je ani nekojila, hádám. Vždyť TAKOVÁ K***A také jí jen trávu a její mléko by vegan nevzal do úst. Za mě, ať si každý jí co chce, jen je mi líto těch jejích psů."

Podle ženy je hlavním důvodem pro veganství především etická stránka věci.

Krmí „eticky" teda vegansky dokonce i dva své psy. „Získat vše, co organismus potřebuje, veganskou cestou je pracnější u lidí i u psů, ale princip i cíl je stejný," řekla Maruščáková v rozhovoru pro OnaDnes.cz.

Aktivistka plánuje krmit své budoucí děti také veganskou stravou. „Jsem přesvědčená o tom, že tím dětem dáváte do vínku více vitality a zdraví. A také respekt k ostatním živým tvorům i planetě."

Co si myslíte o veganství vy? Souhlasíte s politikem? Není vám líto těch psů a budoucích dětí? Své názory pistě do komentářů.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.