0

Vesnice na Měsíci už existuje! V projektu Evropské kosmické agentury, řekl její ředitel

Vidělo: 1557 lidí

Vesnice na Měsíci, která je produktem mezinárodní spolupráce, už existuje jako projekt, její koncepce ale zůstává otevřenou, uvedl Sputniku generální ředitel Evropské kosmické agentury (ESA) Johann-Dietrich Wörner.

„To není projekt ESA, zveme všechny," řekl Woerner. „To je otevřená koncepce a shromažďujeme instituce z celého světa… To není obec pro astronauty nebo kosmonauty."

Woerner oznámil, že některé firmy nabízejí přepravu k Měsíci, další zabezpečení energií a sondy, zatímco ještě další komunikace.

„A proto pokud může společnost nabídnout konkrétní věc, má to udělat," řekl.

Woerner rovněž sdělil, že ESA podepsala dvě smlouvy tykající se vesnice na Měsíci.

„Jedna ze smluv byla podepsána mezi ESA a dvěma britskými institucemi, je věnována telekomunikacím vedoucím na povrch Měsíce," řekl Woerner. „Další smlouva je mezi těmito společnostmi a americkou organizací, která doručuje sondy k povrchu Měsíce."

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.