0

Němce šokovalo 150 Balkánců opékajících jehňata uprostřed Berlína, zavolali na ně policii

Vidělo: 1234 lidí

Pěkné počasí prostě láká k nějaké pořádné grilovačce. Němci a Jihoslované však podle všeho rozdílné mají představy o tom, jak má vypadat. Své o tom ví 150 rodáků z Bosny, na které Berlíňané zavolali policii za to, že v parku opékali 12 jehňátek.

Na piknik v lesoparku budou v Berlíně vzpomínat ještě dlouho. Když na místo dorazila policie, tak asi 150 účastníků pikniku včetně dětí již zapálilo oheň a začalo opékat 12 jehňátek, uvádí portál BILD. Policie tuto zábavu rychle utnula a zavolala hasiče, aby oheň uhasili.

Když se je policie zeptala, jak je něco takového mohlo vůbec napadnout, tak jeden z organizátorů uvedl, že většina z nich pochází z Bosny a Hercegoviny, kde je tento druh letních radovánek zcela normální.

Teď však organizátorům hrozí pokuta ve výši 5 000 eur. Pro výstrahu ostatním policie zveřejnila fotografie ze zásahu na svém Facebooku.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.