0

Němce šokovalo 150 Balkánců opékajících jehňata uprostřed Berlína, zavolali na ně policii

Vidělo: 1399 lidí

Pěkné počasí prostě láká k nějaké pořádné grilovačce. Němci a Jihoslované však podle všeho rozdílné mají představy o tom, jak má vypadat. Své o tom ví 150 rodáků z Bosny, na které Berlíňané zavolali policii za to, že v parku opékali 12 jehňátek.

Na piknik v lesoparku budou v Berlíně vzpomínat ještě dlouho. Když na místo dorazila policie, tak asi 150 účastníků pikniku včetně dětí již zapálilo oheň a začalo opékat 12 jehňátek, uvádí portál BILD. Policie tuto zábavu rychle utnula a zavolala hasiče, aby oheň uhasili.

Když se je policie zeptala, jak je něco takového mohlo vůbec napadnout, tak jeden z organizátorů uvedl, že většina z nich pochází z Bosny a Hercegoviny, kde je tento druh letních radovánek zcela normální.

Teď však organizátorům hrozí pokuta ve výši 5 000 eur. Pro výstrahu ostatním policie zveřejnila fotografie ze zásahu na svém Facebooku.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.