0

Americký pastor dělal z dívek sexuální otrokyně

Vidělo: 1448 lidí

Pastor v americkém státě Ohio se přiznal, že nutil nezletilé dívky k sexu s ním a s dalšími dvěma duchovními. Oznámil to list The New York Post.

38letý Afroameričan Kenneth Butler potvrdil, že měl sexuální poměr se dvěma nezletilými dívkami. Uznal také svou vinu z toho, že zatahoval dívky do sexuálního otroctví a bránil vyšetřování.

Jak píše list, mužovi hrozí až 17leté vězení. Vynesení rozsudku je stanoveno na září. Advokát obžalovaného po ukončení soudního jednání případ nekomentoval.

Obvinění z využití nezletilých dívek jako sexuálních otrokyň byla vznesena proti Butlerovi a dalším dvěma pastorům — Anthonymu Haynesovi a Cordellu Jenkinsovi — v listopadu 2017, píše The New York Times. Svedli mj. 14letou dívku v roce 2014 a pokračovali v násilí vůči ní až do roku 2017.

Podle informace obžaloby dával Haynes dívce peníze a prosil, aby o tom nikomu neříkala. Sexuální násilí natáčel na telefon. Jenkins jí také dával peníze za mlčení a natáčel sex na video. Bylo oznámeno, že svedl také jiného výrostka. Butler v období 2015 až 2017 nutil k sexu za peníze další nezletilou dívku.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.