0

Nový podvodný plán! Už bylo oklamáno 90 Slováků

Vidělo: 1535 lidí

Policie dnes upozornila na novou formu podvodu na internetu. Týká se nabídky práce finančního manažera na webu www.knollwalters.com. Podle informace již 90 Slováků poslali společnosti 250 eur.

„Po vyplnění formuláře vám přijde e-mail z adresy noreply@123contactform.com s tím, že jste byli přijati do zaměstnání společně s pracovní smlouvou. Tu máte poslat naskenovanou na knollwalters@protonmail.com. Úkolem manažera je přijmout platby od třetích osob a následně je přes Kryptobankomat poslat společnosti KNOLL & WALTERS," oznámila policie.

Uvádí se také, že podvodu se účastní webové stránky www.hotovostnapozicka.com a www.pozickaokamzite.com. Nabízejí půjčky, ale po té, co dostanou 250 eur, se klientům už neozývají.

Celková škoda je nyní už téměř 22 500 eur, informuje policie.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.