0

Byl odhalen projekt americké špiónské ponorky

Vidělo: 1526 lidí

Projekt americké ponorky, který nebyl dříve v tisku široce zveřejněn, umožňuje odhalit budoucí směr rozvoje vojensko-námořních sil USA, píše The Popular Mechanics. Na fotografie ponorky upozornil poprvé analytický portál Covert Shores.

Americký časopis podotýká, že ponorka Sub 2000 představuje „radikální rozdíl s předchozími americkými projekty ponorek", protože je dvojtrupová, má malé rozměry a „plochý" design.

Časopis podotýká, že Sub 2000 se projektovala jako typická útočná ponorka, může se ale používat také ve výzvědných misích. Mj. konfigurace ponorky umožňuje rozmísťování vnějších přijímačů nebo zachycování elektromagnetických signálů u mořského dna v blízkosti pobřeží nepřítele.

Sub 2000 dostala také pár podvodních bezpilotních přístrojů, což přivádí k předpokladu, že perspektivní ponorka měla nahradit ponorku druhé generace USS Parche.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.