0

Pít krev s červy a jíst srdce: pomocí magie prodávají Afričanky do otroctví v Evropě

Vidělo: 1514 lidí

Britská zdravotní sestra Josephine Iyamu byla odsouzena u Birminghamského korunního soudu. Žena stála v čele gangu, který používal rituály „juju“ k tomu, aby se nigerijské ženy staly sexuálními otrokyněmi v Německu.

Během soudního procesu, který trval 10 týdnů, vystoupila s důkazy jedna žena, kterou dopravili z Nigérie do Německa a kde jí vykořisťovali jako prostitutku. Několik svědků z Nigérie a Německa, kteří žijí v bezpečí, dali důkazy prostřednictvím videa.

Podle údajů Iyamu, která je ještě známá jako Madam Sandra, zaměstnala kněze, aby provedl černý magický rituál určený k ovládání žen. Byly nuceny pít krev s červy, jíst kuřecí srdce. Řezali je nožem a nutili, aby složily přísahu. Všechny ženy věřily, že jejich rodiny budou mít hrozné následky v případě, kdyby nedodržely přísahu, kvůli magické síle rituálu „juju".

Iyamu a její gang dopravovali ženy přes severní Afriku, pak lodí do Itálie a nakonec do Německa, kde se dostávaly do bordelů.

Iyamu, která se narodila v Libérii, je první britskou občankou, která byla odsouzena podle zákona o otroctví za trestný čin, tykající se obětí, kteří nejsou spojení s Velkou Británií.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.